Almanya’da Bayilik Veren Türk Firmaları

Almanya’da bir işletme açmak isteyen kişiler için bir yöntem de mevcut bir firma ya da kuruluşun bayiliğini almaktır. Bu sistem, Franchising olarak da bilinmektedir. Ülkemizde Franchising desteği sağlayan firmalardan biri ile iletişime geçerek projenizi onlara sunmanız mümkündür. Bu konuda destek veren firmalardan bazıları bunlardır. Bazı firmalar Franchising seçeneklerinde bir ücret isterken, bazıları hiçbir ücret talep etmemektedir. Bunun için bu firmalar ile görüşme sağlayarak, koşullarının neler olduğunu öğrenmeniz gerekmektedir.

Almanya Bayiliği Veren Firmalar

Yurtdışında bir işletme açma projeniz varsa, Almanya bayiliği veren Türk firmaları ile iletişim kurarak bu planınızı gerçekleştirmeniz mümkündür.

AVVA

Ukrayna, Özbekistan, Fas gibi ülkelerde şubeleri bulunan AVVA, Almanya’da Franchising alabileceğiniz mağazalardan bir tanesidir. Giyim üzerine kurulmuş olan bu firma ile iletişim kurarak Franchising şartlarının neler olduğunu konuşabilirsiniz.

Gönül Kahvesi

Türk ve Dünya Kahveleri üzerine bir işletme açmak istiyorsanız, Gönül Kahvesi ile irtibat sağlamanız halinde firmanın şart ve koşullarını da dikkatlice dinleyerek, bu markanın Franchiser’ı olmanız mümkündür.

Alaçatı Muhallebicisi

Alaçatı Muhallebisi, son dönemlerde Franchising veren markaların başında gelmektedir. Alaçatı muhallebicisi ile iletişim kurarak Almanya için bayilik almak istediğinizi söyleyerek gerekli tüm bilgilerini almanız gerekmektedir.

Hatay Döner

Eğer bir restoran bayiliği almak istiyorsanız, Hatay Döner bayilik sağlayan markalardan bir tanesidir. Hatay Döner ile iletişim kurarak açılacak yerin büyüklük şartı ve diğer koşullarını hakkında bilgi almanız önerilmektedir.

Komagene

Almanya’da bayilik açmak için mümkün olan seçenekler arasında yer alan Komagene, gerekli koşulların sağlanması durumunda Franchising vermektedir.

Neden Bayilik Tercih Edilebilir?

Yurtdışında işletme kurmak istiyorsanız kendi markanızı açmayı da tercih edebilirsiniz. Ancak bu durumda müşteri potansiyelinizi oluşturmanız ve bunun için çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Buna karşılık tanınmış firmaların bayiliğinin alınması, müşterilerin işletmeyi daha güvenilir kabul etmesini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir